İşlem Kolaylığı

TFXTARGET hiç bir bankanın sunmadığı bir özelliği sizlerin hizmetine açmış bulunmakta. Türkiye Finans bünyesinde bulunan hesaplarınız TFXTARGET ile entegre edilmiştir. Uygulamamız üzerinden yaptığınız her işlem için kendi hesaplarınızda bulunan bakiyelerinizi kullanırsınız. Dinamik fiyatlar üzerinden hesaben yaptığınız işlemler sayesinde işlem tutarı anında hesabınızda oluşur. Bu nedenle TFXTARGET kaldıraçlı işlem platformu değildir. Yaptığınız her işlem için hesap hareketi oluşmaktadır.


 

TFXTARGET İle İşlemler Artık Çok Daha Kolay Ve Hızlı

Yeni geliştirilen fiyat işlem pencereleri sayesinde sadece tutar girerek işlem yapma imkanına kavuşuyorsunuz. Yeni İşlem pencereleri ile yön ve hesap numarası bilgilerini girmenize gerek kalmıyor, böylelikle özellikle piyasanın hızlı hareket ettiği dönemlerde işlem pencereleri size zaman kazandırıyor.

Yapmanız gereken, Fiyat İzleme (İşlem Penceresi) açtıktan sonra Seçenekler menüsünden emir giriş bölümüne girmeniz ve para birimleri için kullanacağınız hesap numaralarını seçmeniz ve sonrasında yine Seçenekler menüsünde, işlem yetkisi bölümünde "İşlem Penceresinden Direkt Piyasa Emir Gönderilebilir" seçilir. Dikkat edilmesi gereken nokta işlem anında tutar girilip fiyata basılınca, onay penceresi olmadan tek tık ile işleminiz daha önce belirlediğiniz hesaplarınız üzerinden yapılacaktır.

Detaylı bilgi için demo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


 

Güçlü Emir Yapısı
Güçlü emir yapısı, döviz işlemleriniz için size serbest zaman kazandıyor. Bilgisayarınızı başında piyasayı takip etmenin zorluklarını düşünerek geliştirdiğimiz limit ve stop emir’lere, İz Süren emir ve Bağlantılı emirler ile yeni bir boyut kazandırdık. 

Siz emir seviyelerinizi belirleyip sisteme girdikten sonra TFXTARGET sizin adınıza piyasayı takip edip belirlediğiniz fiyattan işleminizi yapıyor olacak. Aynı emir dahilinde, işlem seviyenizi, kar seviyenizi ve zarar durdurma seviyenizi belirleyebileceksiniz. 

TFXTARGET ile piyasa, limit ve stop emirlerinize ek olarak, Eğer olursa kar et, (ifdone take profit) Eğer olursa zarar durdur, (ifdone stop) Eğer olur ise biri diğerini iptal etsin (ifdone one cancel other O.C.O.) emirilerini verebiliyorsunuz. İz Süren Emir sayesinde ise zarar durdurma emrinizi belirli bir fiyat belirlemeden bırakabileceksiniz. İz Süren Emir, zarar durdurma seviyenizi pips değeri olarak girmenizi sağlıyor. Bununla beraber sizin adınıza piyasayı takip edip lehinize gelişen piyasa değişimlerinde zarar durduma seviyenizi değiştiriyor.  


Detaylı bilgi için demo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.