Oturum Aç
​​​

Duyurular

(6/15)

​TFXTarget 5 gün 24 saat parmağının ucunda!

Döviz ve kıymetli maden alım satım, hisse senedi, yatırım fonu işlemleri 5 gün 24 saat parmağının ucunda!

TFXTarget yatırım işlemlerinizi kolaylaştıran pek çok özelliğe sahiptir.

Hafta içi 5 gün 24 saat

Hafta içi 5 gün 24 saat, anlık ve avantajlı kurlarla, 33 farklı döviz çifti ve kıymetli maden alım satım işlemleri

BİST hisse senedi işlemleri

BİST hisse senedi işlemleri

Yeni
Yatırım fonu alım satım işlemleri

Yatırım fonu alım satım işlemleri

Yeni
Benzersiz emir yapısı

Benzersiz emir yapısı ile telefonunuz kapalı iken bile anlık fiyatlar ile gerçekleşen işlemler

Kolay takip

Cari hesap entegrasyonu ile hesap hareketlerinden kolay takip

İster mobil uygulamadan, ister masaüstü bilgisayarınızdan

İster mobil uygulamadan, ister masaüstü bilgisayarınızdan anında giriş

IT Trading Grafik modulü

IT Trading grafik modülü ile temel ve teknik analiz

Kolay emir girişi

Grafik üzerinden kolaylıkla emir girişi​​​​​​​​​​​​​

​​

TFXTarget müşterisi olmak sana kolay!

Müşteri Ol ​​​

TFXTarget müşterisi olmak sana kolay!

Türkiye Finans müşterisi değilsen​

Müşteri Ol formunu hemen doldur, adresinde ziyaret edelim, işlemlerin tamamlandığında cep telefonuna göndereceğimiz dijital şifre ile TFXTarget uygulamasından hemen işlem yapmaya başla.

Türkiye Finans müşterisiysen

Türkiye Finans İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinde bulunan “Başvurular” menüsünden TFXTarget uygulamasını aktif hale getirebilir, mevcut dijital bankacılık kullanıcı adı ve şifrelerin ile hemen işlem y​​apmaya başlayabilirsin. Dilersen şubelerimizi ziyaret ederek TFXTarget sözleşmesini imzalayabilirsin.​​​​

TFXTarget uygulamasını yakından tanımak için tanıtım videomuzu izleyin.

Hemen indir, anında kullanmaya başla!

Mobil

IOS ve Android işletim sistemli telefonuna TFXTarget  uygulamasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsin. Dilersen QR kodu okutup anında uygulamayı indirebilirsin.

App Store'dan İndirin Google Play'den Alın  

Masaüstü

TFXTarget’i ek bir program indirmeden masaüstü bilgisayarından da kullanabilirsin.

TFXTarget’ı İndir​​​​​​​​​​
​​

33 döviz çiftinde anında ya da emir yapısını kullanarak anında işlem yapabilirsin. Döviz çiftlerini görmek için .

AUDUSD, EURGBP, EURTRY, EURJPY, EURUSD, GBPTRY, GBPUSD, USDCAD, USDCHF, USDDKK, USDJPY, USDTRY, CHFTRY, DKKTRY, EURCHF, EURDKK, EURNOK, EURSEK, JPYTRY, NOKTRY, SARTRY, SEKTRY, USDKWD, USDNOK, USDRUB, USDSAR, USDSEK, YAGEUR, YAGUSD, YAGTRY, YAUEUR, YAUUSD, YAUTRY

  • Döviz işlemlerini hafta içi 5 gün 24 saat aralıksız gerçekleştirebilirsin. Sistem Pazartesi sabahı saat 01:00'de açılır, Cuma saat 23:59’da kapanır.
  • Üstelik döviz işlemlerinde emir vermek için hesabında bakiye olması gerekmez. Bakiye kontrolü emir gerçekleştirilirken yapıldığından, belirtilen tutar hesabında bulunuyorsa işlem gerçekleşirken bulunmuyorsa emir iptal edilir ve işlem yapılmaz.
  • Kıymetli maden işlemlerin ise hesabında en az 32 gr Altın ya da 3000 gr Gümüş bakiyesi bulunuyorsa gerçekleşir.

Benzersiz emir yapısı seçenekleri ile zaman kazan!

Geliştirilen limit ve bağlantılı emirler ile işlem, alış ve satış seviyesini belirleyerek fiyatları anlık takip etmek için harcadığın zamandan tasarruf edebilirsin.

Gelişmiş ve başlangıç seviye analizler!

Ödüllü grafik uygulaması firması IT Trad​ing işbirliğimiz ile ürünlerin grafiklerini izleyip bu grafikler üzerinden emir verebilirsin.

Piyasada kullanılan tüm analizler ve profesyonel seviye kullanıcılar için gelişmiş analiz seçeneklerine ulaşabilir, karar verirken destek alabilirsin.

Döviz fiyat izleme ve döviz detayları hakkında bilgi edinmek için izleyin.

Döviz emir izleme, güncelleme ve iptal işlemleri hakkında bilgi edinmek için izleyin.

  • Bankamızdan bir yatırım hesabı açtıysan borsa açık olduğu sürece anlık fiyatlardan hisse senedi fiyatlarının takibini yapabilir, favori listende yer alan hisse senetlerini alabilir, portföyündeki hisse senetlerinden satış yapabilirsin.
  • TFXTarget'in sunduğu grafik uygulaması ile hisse senetlerinin anlık ve geçmiş tarihli fiyat bilgilerine göre analizler yapabilir, işlemlerini Borsa İstanbul'un desteklediği emir türleri ile fiyat takibi yapmana gerek kalmadan, belirleyeceğin seviyeden gerçekleştirebilirsin.
  • Alarm özelliği sayesinde anlık fiyat takip etme zorunluluğu olmadan, seçeceğin hisse senedi fiyatlarını uygulamayla anlık olarak takip ettirebilirsin.​
  • Borsa İstanbul' da gün içinde en çok artan hisselerin ve en çok azalan hisse senetlerinin bilgilerini kolaylıkla görüntüleyebilirsin. 

Hisse senedi fiyat izleme ve hisse senedi detayları hakkında bilgi edinmek için izleyin.

Hisse senedi emir türleri ve süreleri hakkında bilgi edinmek için izleyin.

Hisse senedi emir izleme, güncelleme ve iptal işlemleri hakkında bilgi edinmek için izleyin.

Döviz, kıymetli madenler ve hisse senedi işlemleri dışında katılım bankacılığına uygun yatırım fonları alım satım işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir, en iyi yatırım araçları ile birikimlerine kısa vadeli getiri çözümler sağlayabilirsin.

Yatırım fonu alım/satımı hakkında bilgi edinmek için izleyin.

Portföy izleme hakkında bilgi edinmek için izleyin.

Fiyat alarmı hakkında bilgi edinmek için izleyin.​​​

Sıkça Sorulan Sorular

​Henüz bankamız müşterimiz değilsen “Müşteri Ol” formunu hemen doldurarak kuryemizin seni adresinde ziyaret etmesini sağlayabilir ve sözleşmeni imzalayabilirsin. Sözleşmen işleme alındığında cep telefonuna gönderilecek olan dijital bankacılık parolan ile uygulamamıza hemen giriş yapabilirsin.
Türkiye Finans müşterisiysen Türkiye Finans İnternet Şube ve Mobil Şube üzerindeki “Başvurular” menüsünden TFXTarget uygulamasını aktif hale getirerek mevcut dijital bankacılık kullanıcı adı ve şifrelerin ile hemen işlem yapabilirsin ya da şubelerimizi ziyaret ederek TFXTarget sözleşmesini imzalayabilirsin.

​İşlem yapabilmen için işlem yapmak istediğin döviz çiftlerinde hesabın olması gerekir. Öncelikle ilgili para biriminde hesap açıp sonrasında deneyebilirsin.

​• “Limit Emir” ile fiyat ve miktar belirlenebilir. Emrin gerçekleşmeyen bölümü işlem görmedikçe geçerlilik süresi sonuna kadar sistemde pasif olarak bekletilir.

“Piyasa Emri” ile fiyat olmadan sadece miktar belirtebilirsin. Emir miktarı karşılanana kadar karşı taraftaki en iyi fiyatlı emirlerle eşleşerek işleme dönüşür. Bu emir tipi, Sadece Kalanı İptal Et olarak girilebildiğinden karşı tarafta eşleşecek emir kalmadığında emrin kalan kısmı otomatik olarak iptal olur. 

“Piyasadan Limite Emir” fiyat olmadan girilen emirdir. Karşı taraftaki sadece en iyi fiyat kademesinde bekleyen emirlerle eşleşerek işleme dönüşür. Ancak işleme dönüşmeyen kısım, gerçekleştiği son işlem fiyatını alarak Limit Fiyatlı emre dönüşür ve emir defterinde pasif olarak yazılır.

​Kanun hükümleri uyarınca tasarruf sahiplerinden katılma payı karşılığında toplanan para ya da diğer varlıklarla tasarruf sahipleri hesabına, inançlı mülkiyet esaslarına göre, Yatırım Fonlarına İlişkin Esaslar Tebliği’nde belirtilen varlıklar ve işlemlerden oluşan portföy veya portföyleri işletmek amacıyla portföy yönetim şirketleri tarafından içtüzük ile kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlığıdır.

Yukarı