Oturum Aç
​​​

Duyurular

(31/42)

​TFXTarget Yatırım Platformu parmağının ucunda!

Kira sertifikası, yurt içi/yurt dışı hisse senedi ve yatırım fonu işlemleri parmağının ucunda!

TFXTarget yatırım işlemlerinizi kolaylaştıran pek çok özelliğe sahiptir.

TFXTarget - Hafta içi 5 gün 24 saat

TFXTarget Yatırım Platformu parmağının ucunda!

 TFXTarget - BİST ve yurt dışı hisse senedi işlemleri

BİST ve yurt dışı hisse senedi işlemleri

Yeni
 TFXTarget - Yurt içi ve yurt dışı yatırım fonu işlemleri

Yurt içi ve yurt dışı yatırım fonu işlemleri

Yeni
 TFXTarget - Benzersiz emir yapısı

Benzersiz emir yapısı ile telefonunuz kapalı iken bile anlık fiyatlar ile gerçekleşen işlemler

TFXTarget müşterisi olmak sana kolay!

Türkiye Finans müşterisi değilsen​

Türkiye Finans müşterisiysen​

Hemen indir, anında kullanmaya başla!

IOS ve Android işletim sistemli telefonuna TFXTarget  uygulamasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsin. Dilersen QR kodu okutup anında uygulamayı indirebilirsin.

​​
  • Bankamızdan bir yatırım hesabı açtıysan BİST ve ilgili yurt dışı borsa açık olduğu sürece ücretsiz anlık fiyatlardan hisse senetlerinin takibini yapabilir, favori listende yer alan hisse senetlerini alabilir, portföyündeki hisse senetlerinden satış yapabilirsin.
  • TFXTarget'in sunduğu grafik uygulaması ile hisse senetlerinin anlık ve geçmiş tarihli fiyat bilgilerine göre analizler yapabilir, işlemlerini Borsa İstanbul'un desteklediği emir türleri ile fiyat takibi yapmana gerek kalmadan, belirleyeceğin seviyeden gerçekleştirebilirsin.
  • Katılım bankacılığı esaslarına uygun yurt içi ve yurt dışı hisse senetleri ile kolayca işlem yapabilirsin.​
  • Borsa İstanbul' da g​ün içinde en çok artan hisselerin ve en çok azalan hisse senetlerinin bilgilerini kolaylıkla görüntüleyebilirsin. 

Döviz, kıymetli madenler ve hisse senedi işlemleri dışında katılım bankacılığına uygun yatırım fonları alım satım işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir, en iyi yatırım araçları ile birikimlerine kısa vadeli getiri çözümler sağlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Finans müşterisi değilsen görüntülü g​örüşme ile neredeysen oradan Türkiye Finans müşterisi olabilir, TFXTarget ile yatırım yapmaya başlayabilirsin.​​ Bankamız müşterisiysen Türkiye Finans dijital şifren ile TFXTarget kullanmaya hemen başlayabilirsin. Eğer istersen bankamız şubelerini de ziyaret edebilirsin. .

​• “Limit Emir” ile fiyat ve miktar belirlenebilir. Emrin gerçekleşmeyen bölümü işlem görmedikçe geçerlilik süresi sonuna kadar sistemde pasif olarak bekletilir.

“Piyasa Emri” ile fiyat olmadan sadece miktar belirtebilirsin. Emir miktarı karşılanana kadar karşı taraftaki en iyi fiyatlı emirlerle eşleşerek işleme dönüşür. Bu emir tipi, Sadece Kalanı İptal Et olarak girilebildiğinden karşı tarafta eşleşecek emir kalmadığında emrin kalan kısmı otomatik olarak iptal olur. 

“Piyasadan Limite Emir” fiyat olmadan girilen emirdir. Karşı taraftaki sadece en iyi fiyat kademesinde bekleyen emirlerle eşleşerek işleme dönüşür. Ancak işleme dönüşmeyen kısım, gerçekleştiği son işlem fiyatını alarak Limit Fiyatlı emre dönüşür ve emir defterinde pasif olarak yazılır.

​Kanun hükümleri uyarınca tasarruf sahiplerinden katılma payı karşılığında toplanan para ya da diğer varlıklarla tasarruf sahipleri hesabına, inançlı mülkiyet esaslarına göre, Yatırım Fonlarına İlişkin Esaslar Tebliği’nde belirtilen varlıklar ve işlemlerden oluşan portföy veya portföyleri işletmek amacıyla portföy yönetim şirketleri tarafından içtüzük ile kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlığıdır.

Yukarı