Skip Ribbon Commands
Skip to main content
SharePoint

Skip Navigation LinksKullanim-Kosullari
Home

​Genel Kullanım Şartları ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

 
 

tfxtarget.com.tr'ye girm​​ekle aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş olursunuz.

Bu nedenle öncelikle "Genel Kullanım Şartları ve Sorumluluğun Sınırlandırılması" ile ilgili aşağıda b​elirtilen şartları dikkatle okumanızı rica ederiz.​

Belirtilen şartları kabul etmiyorsanız lütfen TFX Target İnternet Sitesi'ni ve herhangi bir sayfasını kullanmayınız, ürün ve hizmet başvurusunda bulunmayınız.

  • Bu internet sitesinde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, tescilli marka, patent, fikri ve diğer mülkiyet hakları Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.ye aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.nin yazılı iznini almaksızın, bu internet sitesinin belirli bir kısmını başka bir web sitesinde veya sair yerde kullanamaz veya başka bir web sitesinden bağlantı kuramaz.
  • Bu internet sitesinde verilen her türlü bilgiler ve materyaller "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. bu bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini garanti etmemekte olup, bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle doğabilecek her türlü sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik ve/veya belirli bir amaç için uygunluğa ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
  • İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası gibi sebeplerle ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar olsalar dahi, sorumlu değildirler.
  • Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları ve burada yer alan şartları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Bu internet sitesinin belirli bölüm ve sayfalarında yukarıda belirtilenlere ek şartlar öngörülmüş olabilir. Burada belirtilen genel şartlar ile ek şartlar arasında çelişki olması halinde ilgili bölüm ve sayfaya ilişkin ek şartlar uygulanır.
  • Bu internet sitesinin kullanımından doğacak ihtilaflarda, kanunlar ihtilafına ilişkin hükümleri dikkate alınmaksızın Türk Hukuku uygulanır. İhtilafların halinde, kanunen yetkili mahkemelerin yanısıra İstanbul Merkez(Çağlayan) Mahkeme ve İcra Daireleri de yetkilidir.​​​​​​