Oturum Aç

Sıkça Sorulan Sorular

​TFXTarget aracılığı ile iş günlerinde saat 09:00-16:30 arasında sukuk işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Türkiye Finans müşterisi değilsen görüntülü g​örüşme ile neredeysen oradan Türkiye Finans müşterisi olabilir, TFXTarget ile yatırım yapmaya başlayabilirsin.​​ Bankamız müşterisiysen Türkiye Finans dijital şifren ile TFXTarget kullanmaya hemen başlayabilirsin. Eğer istersen bankamız şubelerini de ziyaret edebilirsin. .

Yatırım işlemlerini gerçekleştirebilmek öncelikle Yatırım Hesabı açman gerekir. Yatırım Hesabını uygulama ekranlarındaki yönlendirmeleri takip ederek ya da doğrudan Türkiye Finans İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinden açabilirsin. Hisse senedi ve yatırım fonu işlemleri hesap açılışı tamamlandıktan sonra aktif olacaktır.

Ayrı bir kullanıcı kodu ve şifreye ihtiyacın yok. Türkiye Finans dijital şifren ile TFXTarget'ı da kullanabilirsin.

Bunun sebebi güvenlik kriterleridir. İki uygulamanın da aynı anda açık kalabilmesi için ilk olarak TFXTarget hesabına, ardından İnternet Şubesine giriş yapman yeterlidir.

Katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda kaldıraçlı işlemler uygun bulunmuyor. Uygulamamız üzerinden sadece vadesiz hesabındaki bakiye kadar işlem yapabilirsin.
TFXTarget parolan Türkiye Finans dijital şifrendir. Dijital şifreni unuttuysan Türkiye Finans Mobil Şube'den Anında Şifre adımını kullanarak çipli TC Kimlik Kartını veya Türkiye Finans kredi kartını kullanarak yeniden şifre oluşturabilirsin.
Evet. İşlem yapmak istediğin döviz çiftlerinde hesabın bulunuyorsa bakiye olmadan da emir verebilirsin. Emrin gerçekleşmesi sırasında sistem işlem karşılığı bakiyeyi kontrol eder. İlgili tutarı hesapta göremediği durumda işlemi yapmaz ve emri iptal eder. Bakiye yeterliyse işlem gerçekleşir.

Emir bırakmak için öncelikle döviz çiftlerinde hesabın olup olmadığını kontrol etmelisin. Eğer belirlediğin emir piyasa ile aynı seviyedeyse, alım emrinin piyasa fiyatından daha yüksek ve satım emrinin piyasa fiyatından daha düşük olması durumunda işlem gerçekleştirmez.

Piyasa emir seviyesiyle eşleştiğinde hesabında emir tutarı kadar bakiye bulamazsa sistem emri gerçekleştirmez ve iptal eder. Bunun dışında giriş yaptığın emrin geçerliliğini sen de belirleyebilirsin.
Emir giriş ekranından “İptal Edilene Kadar Geçerli” seçilirse sen iptal edene kadar geçerli olur. “Günlük İçinde” seçilirse aynı gün 23.50’ye kadar ve” Özel” seçilirse senin belirteceğin tarih ve saate kadar geçerlidir.

Yukarı